O ikonickej ŠKODE 120 L s JUNIOROM | Málokto tuší, akú má vášeň pre automobily
01:09:57

O ikonickej ŠKODE 120 L s JUNIOROM | Málokto tuší, akú má vášeň pre automobily

02.11.2020
Hosťom nášho podcastu bol tentokrát Milan Zimnýkoval známy najmä pod prezývkou Junior. Televízny a rádiový moderátor sa mnohým ľuďom spája predovšetkým s varením, no v skutočnosti má obrovskú vášeň pre automobily a dokonca sa v rozhovore priznal aj k tomu, že by si vedel predstaviť byť napríklad i automobilovým novinárom. Milanovi a Filipovi však porozprával aj o svojich obľúbených autách, Škode 120 L po otcovi, vysnívanom Peugeote 206 či ultra praktickom Citroëne C8, do ktorého sa zmestil aj skúter. Viac vám už ale neprezradíme, radšej si pustite túto zaujímavú epizódu. Prajeme vám príjemné počúvanie!

Podcast AUTO BILD Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.