Nová FABIA je odhalená, čo všetko sa zmenilo? I Predstavujeme našu kolegyňu Evu Karolčíkovú
01:09:41

Nová FABIA je odhalená, čo všetko sa zmenilo? I Predstavujeme našu kolegyňu Evu Karolčíkovú

10.05.2021
Tento týždeň sa v Auto Bild Podcaste dozviete prinajmenšom dve dôležité novinky. Náš redakčný tím pred niekoľkými týždňami posilnila kolegyňa Eva Karolčíková, my sme sa s ňou teraz rozprávali o tom, čo má v automobilovom svete rada, aby ste ju mohli vy lepšie spoznať. Druhá zásadná novinka prichádza rovno z Mladej Boleslavi - je ňou štvrtá generácia Škody Fabia. Čo všetko sa zmenilo? To vám zhrnieme v stručnom, ale informačne nabitom segmente tejto epizódy. Prajeme vám príjemné počúvanie.Ak sa vám epizóda páčila (alebo nepáčila), budeme radi, keď nám to dáte vedieť na mailovej adrese redakcia.autobild@newsandmedia.sk, poprípade na našom Facebooku či Instagrame.

Podcast AUTO BILD Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.