OKRESKY sú nový fenomén | Kto stojí za dielom, ktoré vám ukáže krásy Slovenska spoza volantu?
42:09

OKRESKY sú nový fenomén | Kto stojí za dielom, ktoré vám ukáže krásy Slovenska spoza volantu?

01.02.2021
Petrolheadi, či už štvorkolesoví alebo dvojkolesoví, si podľa nej plánujú svoj program na leto. K unikátnemu výletu po Slovensku už vraj stihla inšpirovať dokonca aj cyklistov. Kniha Okresky sa medzi milovníkmi lokálneho cestovania dá označiť za fenomén, ktorý prišiel z ničoho nič a získal si pozornosť celej komunity. Kto stojí za týmto výnimočným projektom, čím nás najviac zaujal a prečo by ste mu mali venovať pozornosť aj vy? O netradičnej novinke na slovenskom knižnom trhu sme sa rozprávali s jej autorom, Milošom Fusekom.

Podcast AUTO BILD Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.