Aké spoľahlivé sú tieto bestsellery? 20 obľúbených modelov Slovákov v priamom porovnaní
55:52

Aké spoľahlivé sú tieto bestsellery? 20 obľúbených modelov Slovákov v priamom porovnaní

31.05.2021
Ako sú na tom slovenské bestsellery so spoľahlivosťou? Tieto modely u nás majú úspech, nie všetky sú však odolné voči poruchám. Ak zvažujete kúpu niektorého z nich z druhej ruky, táto epizóda je vám šitá na mieru. Poradíme vám, ktorým ročníkom sa vyhnúť, poprípade na ktoré komponenty si dať pozor.Ak sa vám epizóda páčila (alebo nepáčila), budeme radi, keď nám to dáte vedieť na mailovej adrese redakcia.autobild@newsandmedia.sk, poprípade na našom Facebooku či Instagrame.

Podcast AUTO BILD Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.