NAJLEPŠIE auto na svete? | So špecialistom o novej triede S do posledného detailu
01:06:29

NAJLEPŠIE auto na svete? | So špecialistom o novej triede S do posledného detailu

23.11.2020
Vedeli ste o tom, že nová trieda S niekoľko milisekúnd pred dopravnou nehodou do kabíny vyšle silný zvukový impulz, aby pripravila sluch posádky na hluk, ktorý súvisí s kolíziou? Nielen to sa dozviete od Petra Krajčího, školiteľa a produktového špecialistu  Mercedes-Benz, ktorého sme si pozvali do novej epizódy nášho podcastu. S Petrom sme sa do posledných detailov venovali predovšetkým novej vlajkovej lodi stuttgartskej značky - triede S. Majestátna limuzína je pre fanúšikov štyroch kolies fascinujúcim automobilovým dielom a my sa tomu vôbec nečudujeme. Prajeme vám príjemné počúvanie!

Podcast AUTO BILD Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.