Najčastejšie CHYBY, ktoré vodiči robia cez ZIMU | Čo keď auto neštartuje a môže zamrznúť NAFTA?
56:45

Najčastejšie CHYBY, ktoré vodiči robia cez ZIMU | Čo keď auto neštartuje a môže zamrznúť NAFTA?

18.01.2021
Zima je z pohľadu vodičov a automobilov pravdepodobne najnáročnejšie obdobie roka. Mráz dáva vozidlám zabrať a preverí schopnosti, skúsenosti a odhad šoférov. Mnohé naše zlozvyky za volantom počas zimy nie sú len zbytočné, ale aj vyslovene nebezpečné. Na čo si treba dávať pozor, čo skutočne pomáha poraziť nepriaznivé počasie a ako sa správať na zimných cestách? Toto sú overené rady Auto Bildu.

Podcast AUTO BILD Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.