Vyskúšali sme si ENYAQ iV! Ako obstál v reálnom svete? + Svetová premiéra Mercedesu-EQ EQS
01:06:18

Vyskúšali sme si ENYAQ iV! Ako obstál v reálnom svete? + Svetová premiéra Mercedesu-EQ EQS

19.04.2021
Filip mal možnosť stráviť celý deň so Škodou Enyaq iV a Milan má množstvo zvedavých otázok. Akú má očakávaný rodinný elektromobil spotrebu, koľko reálne prejde kilometrov na jedno nabitie, aký má podvozok a má aj slabiny? Okrem toho minulý týždeň debutoval Mercedes-EQ EQS, ktorý sme nemohli ignorovať. Opäť teda zhodou okolností prinášame epizódu zameranú na elektromobilu. Prajeme vám príjemné počúvanie.Ak sa vám epizóda páčila (alebo nepáčila), budeme radi, keď nám to dáte vedieť na mailovej adrese redakcia.autobild@newsandmedia.sk, poprípade na našom Facebooku či Instagrame.

Podcast AUTO BILD Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.