KONIEC naftových motorov? Roky im krivdíme | S technickým expertom o budúcnosti áut
01:07:56

KONIEC naftových motorov? Roky im krivdíme | S technickým expertom o budúcnosti áut

09.11.2020
Nová epizóda nášho podcastu je venovaná najmä automobilovým srdciarom, ktorí sa zaujímajú o budúcnosť jednotlivých motorizácií a automobilizmu ako takého. Filip s Milanom totiž diskutovali s Petrom Nevickým, dlhoročným technickým expertom, ktorý nové i staré automobily pozná do detailu. Ako je to so škodlivosťou naftového motora? Akú budúcnosť majú elektromobily? Na to už zo svojho pohľadu odpovie Peter Nevický. Prajeme vám príjemné počúvanie.

Podcast AUTO BILD Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.