LADY HOONIGAN v otvorenej debate | Smiali sa jej za Daihatsu Cuore, dnes jazdí na Supre od Manhartu
50:41

LADY HOONIGAN v otvorenej debate | Smiali sa jej za Daihatsu Cuore, dnes jazdí na Supre od Manhartu

16.11.2020
Slovenská driftérka Nina "Lady Hoonigan" Zagoždžon patrí medzi najvýraznejšie osobnosti tunajšieho automobilového sveta. Jej meno sa dnes spája najmä s výrazne upravenou Toyotou Supra, na jej tvorbe sa podieľal dokonca aj známy Manhart. V otvorenej debate nás v dobrom prekvapila tým, ako veľmi a úprimne miluje autá, prezradila, čo pre ňu znamená driftovanie  a podelila sa aj so svojimi prvými automobilovými skúsenosťami. Prajeme vám príjemne počúvanie!

Podcast AUTO BILD Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.