IN 00 - Špeciál: zákulisie podcastov Advokáti ON AIR
10:45

IN 00 - Špeciál: zákulisie podcastov Advokáti ON AIR

23.05.2021
Tento špeciál z dielne podcastov #ADVOKÁTI_ON_AIR vám prináša pohľad do zákulisia nahrávania jednotlivých epizód a aj štatistiku počúvanosti. Osobitné poďakovanie patri Mirovi z nahrávacieho štúdia KAMOTO a DJ Tagerovi, ktorí tomu dodávajú kvalitu.

Podcast Advokáti ON AIR je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.