03 - B+ ako BRAND+ (doplnenie predošlej časti) :)

05.02.2018
Milí priatelia, táto časť je ešte krátkym doplnením predošlej časti o písmenku B ako Brande - totiž tým, že téma vnímania kľúčových oblastí rozvoja a budovania značky je pomerne rozsiahla, mal som pocit, že som v predošlej časti nespomenul, resp. nie úplne dostatočne zdôraznil to, že na rozvoj, budovanie a najmä vnímanie značky majú vplyv nielen jednotlivé oblasti a komunikačné kanály, ale najmä synergia úplne všetkého, čo značka robí a ako sa prejavuje. No veď viac už priamo v podcaste s označením „B+“ ako doplnenie predošlej časti :)) Prajem vám príjemné a inšpiratívne počúvanie. Oliver

Podcast ABECEDA BRANDINGU pre osobnú a firemnú značku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK