02 - B ako BRAND (Značka)
14:14

02 - B ako BRAND (Značka)

05.02.2018
Ahojte, druhým písmemom v Abecede Brandingu je „B“ a budeme sa tým pádom rozprávať o tom, čo je a čo nie ZNAČKA, aké sú 2 najdôležitejšie oblasti pri budovaní a rozvoji značky, aké časté chyby ľudia pri vnímaní a rozvoji značky robia a ako by sme mali vnímať značku a jej rozvoj komplexne. Prajem vám príjemné počúvanie a budem sa tešiť na komentáre, nápady a tipy na ďalšie doplnenia a obsah :) Oliver

Podcast ABECEDA BRANDINGU pre osobnú a firemnú značku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.