07 - F Ako FINANCIE (ako budovať značku bez peňazí a úspešne)
13:01

07 - F Ako FINANCIE (ako budovať značku bez peňazí a úspešne)

08.04.2018
Ahojte, v dnešnej časti si vypočujete tieto hlavné témy (plus dôležité PS na konci tohto popisu): - Prečo začať cielene s rozvojom značky najmä vtedy, keď nie sú peniaze? - Ako na to bez peňazí + moja osobná story zo začiatku podnikania v rolu 2008, keď som mal budget 400 Sk (t.j. cca 13 €):) - Konkrétne rady a tipy na nástroje pre vytvorenie super webu a obsahu takmer zadarmo - Osvedčená technika pre začínajúcich živnostníkov, firmy a neziskovky, ako budovať povedomie o svojej značke a navyše získať referencie a cenné skúsenosti z praxe PS: prvých pár minút som možno hovoril trochu rozvláčne :D tak ma kľudne skipni trochu ďalej, nech sa dostaneš k tým podstatným iformáciam :)

Podcast ABECEDA BRANDINGU pre osobnú a firemnú značku je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.