#10Qwith Martina Grešová
20:56
Podcast: #10Qwith

#10Qwith Martina Grešová

07.04.2021
Martina Grešová ( Kde Bolo Tam Bolo) je slovenská známa influencerka, podnikateľka, bývala miss. Majiteľka módnej značky Belvoir Boutique.  O svojom podnikaní poskytla rozhovor pre forbes.sk a trend.sk . Hosť: https://www.instagram.com/kdebolotambolo/ Moderátorka : instagram.com/zuzrusy/ Potešíme sa, ak sa pridáte k sledovateľom našich Instagramov.

Podcast #10Qwith je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Zuz Rusy
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.