#10Qwith Nina Skalíková
13:31
Podcast: #10Qwith

#10Qwith Nina Skalíková

12.02.2021

Nina Skalíková je známa SVK fotografka, ktorú priviedol k fotografii jej blog, ktorému sa začala venovať v podstate ešte ako dieťa.

Venuje sa portrétnej a fashion fotografii, ale aj svojimi zážitkami z ciest a z dobrovoľníckych aktivít v Ázii, ktoré zdokumentovala.

Hosť: instagram.com/ninaskalikova

Moderátorka : www.instagram.com/zuzrusy/

Potešíme sa, ak sa pridáte k sledovateľom našich Instagramov.

Podcast #10Qwith je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Zuz Rusy
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.