Podcast:100 minút

#6 digitálne technológie - Bonus s hosťom

26.05.2021

Bonusová epizóda 6 zo série 1. 100 minút ktoré ti zmenia pohľad na digitálne technológie. Janko a Martek. Dnes aj so vzácnym hosťom influencerom, youtuberom a hlavne vášnivým autičkárom Martinom "Šulkom" Šulekom z Garáž.tv

Budeme radi za vaše otázky, napíšte nám na: matej.otcenas@gmail.com - Maťovi alebo Jankovi na jankofindra@gmail.com

Podcast 100 minút je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK