100 minút

100 minút

Vitajte pri počúvaní podcastu STO minút, kde sa počas 100 minút budeme venovať bežným témam trochu inak. Budeme sa zamýšľať nad skrytými nástrahami tohto sveta, ako ich odhaliť a dostať pod kontrolu.

Podcast 100 minút je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (7 epizód)

23:37
  
26.05.2021

#6 digitálne technológie - Bonus s hosťom

Bonusová epizóda 6 zo série 1. 100 minút ktoré ti zmenia pohľad na digitálne technológie. Janko a Martek. Dnes aj so vzácnym hosťom influencerom, youtuberom a hlavne vášnivým autičkárom Martinom "Šulkom" Šulekom z Garáž.tv Budeme radi za vaše otázky, napíšte nám na: matej.otcenas@gmail.com - Maťovi...
21:22
  
19.05.2021

#5 digitálne technológie - Digitálny minimalizmus

Epizóda 5 zo série 1. 100 minút ktoré ti zmenia pohľad na digitálne technológie. Janko a Martek. napíšte nám na: matej.otcenas@gmail.com - Maťo alebo Jankovi na jankofindra@gmail.com
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK