Príbehy, ktoré si rozprávame - časť I. - Americka krása - Výzvy Archetypov
17:59
Podcast: ZVLADANIE

Príbehy, ktoré si rozprávame - časť I. - Americka krása - Výzvy Archetypov

16.01.2021
Príbehy nás ovplyvňujú, dokážu meniť život. Niketoré príbehy nám pomáhajú a niektoré nie. Na príklade americkej krásy sa Vám posnažím ukázať ako arcehtypy (v tomto prípade Kráľ, Čarodejník, Milovník a Bojovník) v nás sa prejavujú navonok. Vedomá integrácia archetypov je podľa Junga dôležitou výzvou pre všetkých jednotlivcov, tí vytvárajú skupiny, národy, civilizácie.

Podcast ZVLADANIE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Vladan
Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.