Príbehy, ktoré si rozprávame - časť II. - Platform - Nedokončená cesta hrdinu?
13:34
Podcast: ZVLADANIE

Príbehy, ktoré si rozprávame - časť II. - Platform - Nedokončená cesta hrdinu?

23.01.2021
Príbehy nás ovplyvňujú, dokážu meniť život. Prečo majú všetci hrdinovia rovnaký príbeh a prečo by nás to malo zaujímať. Joseph Campbell preskúmal tisíce mýtov aby našial jednotný model pre všetky príbehy ktoré kedy ľudstvo rozprávalo. Ak Vás zaujal tento príspevok, dajte like, alebo subscribe, aby Vám ďalšie epizódy neušli.

Podcast ZVLADANIE je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Vladan
Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.