ZRACAST #3: Branislav Mamojka
31:12
Podcast: ZRACAST

ZRACAST #3: Branislav Mamojka

18.10.2020

Branislav Mamojka je predseda Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska, ktorá tento rok oslavuje svoje 30. výročie. Nebojí sa bojovať za práva svojich členov, vie argumenty ponúkať, ale ich aj akceptovať. Je priam zosobnením toho, čo Únia nevidiacich a slabozrakých symbolizuje, robí a znamená pre svojich členov, ale aj smerom k verejnosti. Ako hodnotí 30 rokov existencie ÚNSS, o jeho záľube v počítačoch a raritných kravatách a
čo-to zo života sa dozviete v rozhovore.


Moderuje: Michal Herceg
Hudba: Peter Zbranek a Matúš Uhliarik
Vizuál: Miriam Horňáková

Projekt Zracast finančne podporilo Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky.

Podcast ZRACAST je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.