ZRACAST #15: Michal Herceg & Ondrej Rosík
36:51
Podcast: ZRACAST

ZRACAST #15: Michal Herceg & Ondrej Rosík

24.12.2020

Karty sa obrátili a moderátori podcastu Zracast - Michal Herceg a Ondrej Rosík - sa ocitli na stoličke pre hostí. A nie len kvôli tomu, že predošlé časti moderovali, ale najmä preto, že predošlé časti moderovali. So samotným divadlo Zrakáč ich spája história aj ľudia a ich samotných toho spája omnoho viac, ako sa na prvý pohľad môže zdať. 

Moderuje: Matej Feldbauer
Hudba: Peter Zbranek a Matúš Uhliarik
Vizuál: Miriam Horňáková

Projekt Zracast finančne podporilo Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky.

Podcast ZRACAST je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.