ZRACAST #1: Jozef Pražmári, Katarína a Michal Jánošovci
33:30
Podcast: ZRACAST

ZRACAST #1: Jozef Pražmári, Katarína a Michal Jánošovci

03.10.2020

Prvými hosťami série podcastov divadla Zrakáč sú zakladateľ zoskupenia Jozef "Pepo" Pražmári a Katarína a Michal Jánošovci.
Jozef Pražmári založil divadlo v roku 2010. Pod jeho vedením absolvovali členovia súboru základný herecký kurz a naštudovali dve inscenácie.
Na jeseň 2014 vedenie divadla do rúk preberá mladá režisérka Katarína Jánošová Lesayová. V spolupráci s ňou uviedlo divadlo Zrakáč v júni 2016 svoju prvú autorskú hru – komédiu Vzťahovačky. Katka však nemá na výber a tesne pred premiérou sa rozhodne rodiť a tak velenie v divadle aspoň na chvíľu preberá jej manžel Michal.


Moderuje: Michal Herceg.
Hudba: Peter Zbranek a Matúš Uhliarik
Vizuál: Miriam Horňáková

Projekt Zracast finančne podporilo Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky.

Podcast ZRACAST je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.