ZRACAST #16: SILVESTROVSKÝ ŠPECIÁL
41:32
Podcast: ZRACAST

ZRACAST #16: SILVESTROVSKÝ ŠPECIÁL

31.12.2020

Hosťami ďalšieho dielu podcastov Zracast sú bývalí členovia ansámblu, Marek Hlina a Peter Gombárik, ako aj stále aktuálny člen už od počiatkov divadla, Peter Zbranek. Prežite posledné chvíle najdivnejšieho roku 2020 v spoločnosti mužov Zrakáču. Nehanbite sa, povedia aj pár vtipných zážitkov...
UPOZORNENIE: V silvestrovskej nálade sa opäť môže stať, že moderátor Mojmír Procházka ešte stále nerozumie vtipom.


Moderuje: Mojmír Procházka
Hudba: Peter Zbranek a Matúš Uhliarik
Vizuál: Miriam Horňáková


Projekt Zracast finančne podporilo Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky.

Podcast ZRACAST je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.