Bratislava prišla cez koronu o 3 milióny eur. Turizmus mesta sa bude spamätávať 3 roky
32:38
Podcast: ZmUPované

Bratislava prišla cez koronu o 3 milióny eur. Turizmus mesta sa bude spamätávať 3 roky

08.12.2020

Hosťom rozhovoru je Vladimír Grežo, predseda predstavenstva Bratislava Tourist Board (BTB). Hovorili sme o tom, ako korona zasiahla hlavné mesto a koľko turistov štandardne do Bratislavy zavíta. Výpadok peňazí z turizmu je značný a spamätávať sa budeme najbližšie roky.  Domáci ani Slováci nepoznajú všetky atrakcie, ktoré krásavica na Dunaji ukrýva. Štandardne ho vnímajú ako miesto plné ruchu, aj keď pre zahraničie sme Zelené mesto. Môže za to rieka Dunaj, Malé Karpaty a prítomnosť lesa.  Čo robí BTB pre rozbehnutie turizmu a čo z toho môžu mať lokálni podnikatelia? To všetko sa dozvieš v podcaste ZmUPované so Simou. Inšpiruj sa!

Tento podcast vznikol v spolupráci s BTB.

Podcast ZmUPované je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Cestovanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.