Slovák v USA: Pracuješ 60 hodín týždenne, si zodratý a za tebou je rad ľudí, čo čaká na tvoje miesto
46:12
Podcast: ZmUPované

Slovák v USA: Pracuješ 60 hodín týždenne, si zodratý a za tebou je rad ľudí, čo čaká na tvoje miesto

17.02.2021

Hosťom travel podcastu ZmUPované je dizajnér Miki Bauer, ktorý pracuje a žije v USA. Kvôli korone sa ľudia snažia dostať von z veľkých miest ako je Los Angeles. Preto tam cena nehnuteľností v centrách klesá. Miki má dom v menšom meste Palm Springs pri LA. Záujem o tieto nehnuteľnosti naopak stúpol a jeho dom vzrástol na hodnote o desiatky tisíc dolárov.  Miki ti prezradí zaujímavosti zo života v USA. Kultové pomenovanie Americký sen podľa jeho slov nezažiješ. Potrebuješ na to celkom inú krajinu. Aké sú pri Tichom oceáne pracovné návyky? Miki vraví, že konkurencia je silná a na tvoje miesto dravo čaká celý zástup ľudí. Za rok dostaneš 5 dní dovolenky a pracuje sa tu aj 60 hodín týždenne, teda o 50 % viac, ako na Slovensku.  Ako momentálne vnímajú koronavírus Američania a aký je rozdiel medzi Los Angeles a Floridou? Aké je vychovávať dieťa v USA a k akým zaujímavým  pracovným príležitostiam sa Miki Bauer dostal? To všetko a oveľa viac sa dozvieš v podcaste ZmUPované so Simou Ondruškovou.

Podcast ZmUPované je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Cestovanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.