JOZEF GREGOR-TAJOVSKÝ: STATKY-ZMÄTKY
00:58

JOZEF GREGOR-TAJOVSKÝ: STATKY-ZMÄTKY

23.01.2021

Ako sa hovorí, šťastie netreba hľadať v peniazoch, ale v láske. Práve túžba po majetku a bohatstve dokáže často spraviť poriadnu šarapatu. Ako sa popasujú so svojou budúcnosťou dvaja mladí ľudia, za ktorých robia rozhodnutia ich rodičia?

Vypočuj si toto dielo a zmaturuj za minútu!

Podcast Zmaturuj_za_minútu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.