JANKO JESENSKÝ: DEMOKRATI
01:00

JANKO JESENSKÝ: DEMOKRATI

28.02.2021

 V tomto diele je kritizovaná najmä malomestská pretvárka a pokrytectvo, ktoré vládne medzi rôznymi spoločenskými vrstvami. Na pozadí politického rozkladu národa sledujeme životné osudy dvoch rodín. Ako dopadne ľúbostný trojuholník medzi Hankou, Želkou a Landíkom?

Vypočuj si toto dielo a zmaturuj za minútu!

Podcast Zmaturuj_za_minútu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.