JÁN BOTTO: SMRŤ JÁNOŠÍKOVA
00:58

JÁN BOTTO: SMRŤ JÁNOŠÍKOVA

07.04.2021

Poddaní videli v Jánošíkovi a jeho družine hrdinov, ktorým dôverovali a spoliehali sa na nich v najťažších časoch. Vedeli, že zbíjajú bohatších, aby mohli aspoň trochu zlepšiť podmienky a situáciu utláčaného ľudu. Podarí sa Jánošíkovi a jeho družine priniesť ľuďom slobodu alebo bude musieť nakoniec zaplatiť vlastným životom?

Vypočuj si toto dielo a zmaturuj za minútu!

Podcast Zmaturuj_za_minútu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.