JOZEF CÍGER-HRONSKÝ: JOZEF MAK
00:54

JOZEF CÍGER-HRONSKÝ: JOZEF MAK

08.02.2021

Príbeh Jozefa Maka má čo povedať aj dnešnej generácii. Život obyčajného „človeka milión“ je popreplietaný nečakanými ranami osudu v podobe straty jeho najbližších. Ako sa Jozef vysporiada s prekážkami, ktoré mu pripravil sám život?  

Vypočuj si toto dielo a zmaturuj za minútu! 

Podcast Zmaturuj_za_minútu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.