WILLIAM SHAKESPEARE: SKROTENIE ZLEJ ŽENY
00:58

WILLIAM SHAKESPEARE: SKROTENIE ZLEJ ŽENY

31.01.2021

Predstavte si vzťah plný rozbrojov a slovných šarvátok, ktoré sú neobyčajne prudké. Práve tieto slovné hrátky a vzťahové škriepky zabezpečujú situácie plné humoru. Takýto vzťah majú Katarína a Petruccio. Pričom sa Petruccio zo všetkých síl snaží ukázať svoju mužskú nadradenosť. Dá sa nezlomná Katarína nakoniec skrotiť?

Vypočuj si toto dielo, zaži komické situácie na vlastnej koži a zmaturuj za minútu!

Podcast Zmaturuj_za_minútu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.