MARTIN KUKUČÍN: KEĎ BÁČIK Z CHOCHOĽOVA UMRIE
00:59

MARTIN KUKUČÍN: KEĎ BÁČIK Z CHOCHOĽOVA UMRIE

23.01.2021

Naozaj je dobré žiť v domnienke, že lepší život nám zabezpečí niekto iný, než my sami? Adušovi sa táto ľahkovážnosť vypomstila, avšak jeho nenásytnosť po bohatstve predsa len utíchla, vďaka jeho svedomiu.

Pohodlne sa usaď, zapni zvuk, vypočuj si toto dielo a zmaturuj za minútu!

Podcast Zmaturuj_za_minútu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.