SAMUEL BECKETT: ČAKANIE NA GODOTA
00:58

SAMUEL BECKETT: ČAKANIE NA GODOTA

30.04.2021

Povojnová dráma, postavená na dialógoch hlavných postáv – tulákov Estragona a Vladimíra, bohatého Pozza a jeho sluhu Luckyho. Všetci z nich majú spoločné 2 veci: sú poznačení hrôzami vojny a čakajú na Godota, ktorý však nikdy nepríde.

Vypočuj si toto dielo a zmaturuj za minútu!

Podcast Zmaturuj_za_minútu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.