ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY: MALÝ PRINC
01:04

ANTOINE DE SAINT EXUPÉRY: MALÝ PRINC

06.02.2021

Vitajte vo svete, kde je všetko možné. Malý princ vás prenesie na kúzelnú cestu, ktorá rozvije vašu predstavivosť a skrytú fantáziu. Ako sa mu bude dariť na podivnej púti, kde sa stretne s dobrom i zlom, priateľstvom, šťastím či zodpovednosťou?

Vráť sa spolu s malým princom do detských čias. Vypočuj si toto dielo a zmaturuj za minútu!

Podcast Zmaturuj_za_minútu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.