HONORÉ DE BALZAC: OTEC GORIOT
01:04

HONORÉ DE BALZAC: OTEC GORIOT

02.03.2021

Bezhraničná otcovská láska a obeta. Tak by sa dal opísať vzťah láskavého otca Goriota k jeho dvom dcéram, kvôli ktorým prišiel na mizinu. Kam až môže zájsť ľudská chamtivosť po peniazoch, moci a kariére?

Vypočuj si toto dojímavé dielo a zmaturuj za minútu!

Podcast Zmaturuj_za_minútu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.