Čo budú robiť ceny nehnuteľností? | zpdz podcast #001
53:37

Čo budú robiť ceny nehnuteľností? | zpdz podcast #001

23.07.2020

Už v ozajstnom štúdiu diskutujeme s Aďou, aký osud čaká nehnuteľnosti v najbližších rokoch na Slovensku. Kúpiť, či predať? Čo sledovať pri veštení ich budúceho vývoja? Aký je rozdiel medzi investíciou do akcií a nehnuteľnosti? Na konci si od finančno-ekonomických tém vydýchneme pri tipoch, ako relaxovať rôznymi formami výdychu a dozvieme sa, čo číta Aďa. Ak máte otázky, nechajte ich dole v komentároch a my ich v ďalších dieloch skúsime zodpovedať.  

Tu si toto podcastové štúdio môžete prenajať aj vy:

https://www.podcaster.sk/

Posledný zpdz si môžete prečítať tu (za paywallom, prístup za 1€/mesiac si kúpite v menu linkovanej stránky v položke Služby):

https://www.jurajkarpis.com/2020/07/15/budu-nehnutelnosti-rast-zpdz-083/

Tu sa môžete prihlásiť na odber môjho mailového newslettera:

https://www.jurajkarpis.com/newsletter/

Tu je moje video k rizikám hypotéky, ktoré spomínam:

https://youtu.be/_0rhjEZeCp4

Čo spieva Aďa? Napríklad toto:

https://youtu.be/olhYUmyYcwk

Kniha John Brockman - Čeho bychom se měli obávat? 

https://www.artforum.sk/katalog/114391/ceho-bychom-se-meli-obavat

Ako audio nájdete tento diel tu https://anchor.fm/juraj-karpis alebo na všetkých ostatných obľúbených podcastových platformách.

Music: 4bstr4ck3r_Soundboy

Podcast Zlé peniaze, dobrý život - Juraj Karpiš je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.