Ak neovládnete myseľ, ona ovládne vás.
30:10

Ak neovládnete myseľ, ona ovládne vás.

13.02.2018
Nasledovný podcast je rozhovor s mojim priateľom Viťom Chrappom (pre rádio), ktorý mi kládol rôzne otázky na tému zdravia, myslenia, zvykov, pohybu či životosprávy. Z rozhovoru sa dozviete ako nás utvára naše myslenie, ako zvládať negatívne zvyky a čo urobiť, aby sme sa ich zbavili.

Podcast Zlatoš Family Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.