Základné výživové pojmy - druhý diel
18:54

Základné výživové pojmy - druhý diel

30.10.2016
Pokračujeme v základnej terminológii a dnes vám porozprávame význam nasledovných metabolických pojmov: metabolická flexibilita, metabolická kondícia, metabolická mašinéria, metabolická negramotnosť, metabolická realita, metabolická terapia, metabolická zóna, metabolické spektrum (50 odtieňov sivej), metabolické zdravie, metabolický stres a skóre metabolickej efektivity. Namiesto čítačky ich pre vás aj tentokrát nahovoril náš kolega Filip.

Podcast Zlatoš Family Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.