Môže Rap a Hip-Hop zmeniť myslenie ľudí k lepšiemu?
26:03

Môže Rap a Hip-Hop zmeniť myslenie ľudí k lepšiemu?

18.10.2016
V dnešnom podcaste vyspovedáme Kaja Kajdžas Jedlovského, známeho rappera ktorý pochádza z mesta Nitra. V našom interview preberáme jeho životný príbeh, čo ho formovalo negatívnym i pozitívny spôsobom a ako tieto životné skúsenosti ovplyvňujú jeho tvorbu. Na Kajovi sa nám páči ako sa pozerá na svet, ako formuje svoje postoje a ako sa pokúša aj cez svoju tvorbu pozitívne ovplyvňovať myslenie ľudí, ktorí si v živote prešli podobnými vecami ako on sám. S Kajom sme spolupracovali aj na jednom jeho video klipe (Nitra) a jeho rozsiahlu hudobnú produkciu si môžete pozrieť aj z jeho oficiálneho YouTube kanálu: https://www.youtube.com/user/KajOoficialne/videos

Podcast Zlatoš Family Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.