Ako na intuitívne stravovanie a cvičenie?
16:51

Ako na intuitívne stravovanie a cvičenie?

16.10.2018
Koľko mám zjesť gramov tuku na obed? Aké dlhé pauzy mám robiť medzi sériami? Koľko vody mám vypiť? Existujú správne odpovede na tieto otázky? Kedy nastal čas začať sa stravovať a cvičiť intuitívne? Prečo ak si nezačneš budovať svoj vlastný excelentný úsudok, budeš po celý zvyšok života odkázaný/-á na úsudok iných expertov? Kedy ťa telo klame a kedy bude rozumnejšie ho počúvať? Nuž, ani v tejto veci skratky nehľadaj a to dokonca ani v biohackingu či neurohackingu. A prečo? To sa už dozvieš v podcaste.

Podcast Zlatoš Family Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.