Ako naberať svaly pri LOWCARBe?
52:21

Ako naberať svaly pri LOWCARBe?

15.07.2018
Dá sa vôbec pri LOWCARBe naberať svalová hmota? Prečo je to so svalmi ako s peniazmi, že sú vedľajším PRODUKTOM úsilia a nie jeho CIEĽOM? Prečo svaly na vás KAŠLÚ a naopak viac by sa nimi mali zaoberať ŽENY? Sú lepšie HUSTÉ svaly alebo tie OBJEMNÉ? Prečo pred tým, ako sa začneme zaoberať nejakými anabolickými oknami či anabolickým POTENCIÁLOM pre daný typ postavy, si treba položiť dve ústredné OTÁZKY? 1. Kvôli ČOMU chceš svaly? 2. Čo s nimi chceš ROBIŤ? Keď poznáme celý obraz (dôvody PREČO), potom sa môžeme začať zaoberať drobnými “puzzle" skladačkami (protokol, postupy, stratégie, suplementy). Cieľ je síce jednoduchý, no problematika KOMPLEXNÁ. Čiastočné riešenie ponúkam v podcaste, ale moje odporúčanie je nasledovné: "Kašli na svaly, nauč sa so svojím telom NÁROČNÉ pohyby a oni prídu samé. Zároveň sa nauč o svoje telo starať AUTOMATICKY tak, aby si mohol kognitívnu ENERGIU nasmerovať na budovanie niečoho UŽITOČNÉHO pre všetkých a tvoje telo ti slúžilo ako skvelý a SPOĽAHLIVÝ NÁSTROJ…"

Podcast Zlatoš Family Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.