Ako oklamať mozog a ľahšie zvládnuť čiastočné hladovanie
44:39

Ako oklamať mozog a ľahšie zvládnuť čiastočné hladovanie

20.08.2016
V nasledovnom interview sme vyspovedali Dušana Plichtu, zakladateľa značky Powerlogy. Dušan je známy tým, že na Slovensko priniesol kávu v kombinácii s maslom, kokosovým olejom alebo MCT tukmi. V interview vám prezradíme, ako Dušan svoju vášeň ku káve premenil na kvalitné produkty, prečo zmenil on sacharidové raňajky za funkčný kávový nápoj a čo mu to dalo. Ďalej otvoríme tému hackovania mozgu, pitia čajov s maslom, kombináciou kávy s ďalšími ingredienciami (napríklad Protein Premium Energy) a mnohé užitočné i praktické tipy, ktoré aj vy môžete zakomponovať do svojej životosprávy ešte dnes. Viac o jeho práci nájdete na: https://powerlogy.com

Podcast Zlatoš Family Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.