Ako dokaže box ovplyvniť našu osobnosť?
21:54

Ako dokaže box ovplyvniť našu osobnosť?

26.03.2017
Bojovnosť ako hlavná charakteristika boxu. Kto sa v živote zaobíde bez bojovnosti? Naša osobnosť výrazne ovplyvňuje kvalitu nášho života a zvládať život je o tom ako efektívne vieme zabojovať práve v krízových situáciách. Čo môže byť lepšia ako pripraviť sa na všetko vopred a v tomto prípade práve v boxe. Čo všetko môže priniesť box do vášho života, to vám v rozhovore prezradí milovník boxu, tréner a boxer Marián Malík. Zo šachu presedlal na box a podľahol jeho čaru tak ako aj mnoho iných ľudí, ktorým niečo v živote chýbalo, no odkedy spoznali box, sú spokojní. Vypočujte si odpovede na variózne otázky a nadýchajte sa vône boxerskej telocvične cez náš éter.

Podcast Zlatoš Family Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.