Ako do seba investovať nie len v novom roku
35:44

Ako do seba investovať nie len v novom roku

01.01.2017
Nový rok je pre všetkých z nás taký malý bod zlomu, kedy sa obzeráme späť, čo všetko sme vykonali a čo ďalšie by sme si priali dosiahnuť v novom roku. V tomto podcaste si preberieme akým oblastiam venovať svoju pozornosť (investovať do nich čas, pozornosť, financie), aby sme sa mohli stať takou osobnosťou, ktorá svoje predsavzaté ciele môže aj skutočne dosiahnuť. Prečo? Pretože 80% prekážok, ktoré nám stoja v ceste sú v nás, nie mimo nás. V podcaste si urobíme aj kratké myšlienkové cvičenie, ktoré vám pomôže urobiť si v niektorých veciach jasno. Všetko dobré nie len v novom roku 2017 vám želá Zlatoš Family.

Podcast Zlatoš Family Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.