Kam smeruje budúcnosť Zlatoš Family projektov?
34:16

Kam smeruje budúcnosť Zlatoš Family projektov?

22.07.2016
Inteligentní ľudia by mali tvoriť nové veci a najmä také, ktoré sa nedajú ignorovať. Patríte medzi nich? V tom prípade s vami chceme spolupracovať. Ak ste vždy chceli vedieť aké projekty plánujeme zrealizovať v blízkej i ďalekej budúcnosti, tento podcast vám to prezradí. Poodhalíme vám proces nášho tvorivého myslenia a spôsob, ako vznikajú naše projekty. Pochopíte ako uvažujeme nad budúcnosťou a ukážeme vám, ako z myšlienok tvoríme niečo nové. So stúpajúcimi skúsenosťami sa každým rokom zlepšuje naša schopnosť riešiť čoraz náročnejšie problémy týkajúce sa zdravia, pohybu či životosprávy, ktoré pred nami nik nevyriešil. A my tieto výzvy s radosťou prijímame. Ak sa vám naše smerovanie páči, rezonuje s vami a vidíte v ňom zmysel i hodnotu, začnite s nami spolupracovať ako partner, kolega alebo investor.

Podcast Zlatoš Family Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.