Odmerajte svoj metabolizmus s aplikáciou MET/FLEX
16:16

Odmerajte svoj metabolizmus s aplikáciou MET/FLEX

20.06.2016
Vždy ste chceli vedieť či vás metabolizmus pracuje v cukrovom alebo tukovom režime? Problém je iba v tom, že nič také, ako striktný cukrový alebo striktný tukový metabolizmus neexistuje. Zistite, ako vám pomôže aplikácia MET/FLEX odmerať efektivitu vášho metabolizmu. Na základe tohto výsledku lepšie spoznáte svoje telo, urobíte kvalifikovanejšie rozhodnutia a neublížite si neuváženým výživovým či tréningovým protokolom, ktorý nie je prispôsobený vašim individuálnym zvláštnostiam. Viac informácií nájdete na: spiro.vladozlatos.com

Podcast Zlatoš Family Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.