Ako napredujeme v METFLEX projekte
13:44

Ako napredujeme v METFLEX projekte

11.06.2017
Výskum v oblasti metabolizmu je ďalšia fascinujúca oblasť, ktorá nám pomáha porozumieť definícii slova zdravie. Budujeme vedecký nástroj, pomocou ktorého budeme vedieť robiť kvalifikovanejšie rozhodnutia a serióznejšie skúmať čo sa deje v našom tele (cukrový vs. tukový metabolizmus). Budujeme veľký analytický motor a keď do neho raz začneme vháňať palivo (dáta/merania), v našom poznaní sa posunieme skokovo ďalej. Prečo aj v tomto projekte potrebujeme spolupracovať s odborníkmi a kam v projekte smerujeme, sa dozviete z podcastu.

Podcast Zlatoš Family Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.