Ako na športové výkony vplýva LOWCARB?
01:18:42

Ako na športové výkony vplýva LOWCARB?

05.07.2018
Čo sa stane s tvojím fyzickým výkonom, ak zmeníš zásadným spôsobom palivo, ktorým si doteraz svoj fyzický výkon “sponzoroval”? Ako dlho trvá, kým sa tvoje telo adaptuje na tukové palivo a ty začneš podávať rovnaké výkony ako pred tým? Prečo je pre tvoj metabolizmus šetrnejšie “ísť” na tukovom palive a prečo sa vďaka tomu tvoja regenerácia zrýchli? Ako lowcarb ovplyvní silových a ako vytrvalostných športovcov? A čo back carb loading dni alebo cheat dni? Na to všetko + 4 strany vašich otázok odpovedám v tomto podcaste.

Podcast Zlatoš Family Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.