Ako podnikať a zvládať svoje projekty? Interview s Michalom Trubanom
23:14

Ako podnikať a zvládať svoje projekty? Interview s Michalom Trubanom

27.07.2016
Krátky, ale za to výživný, 22 minútový rozhovor s Mišom Trubanom: podnikateľom, blogerom, investorom a športovcom. Zistíte, čo sa naučil za 15 rokov svojho podnikania, čo mu dal šport, prečo žije na Floride. Tiež vás prekvapí postojom, že mať dobrý nápad ani z ďaleka nestačí a nápad je sám o sebe bezcenný. Ako mnohí viete, s Mišom spolupracujeme aj na projekte stoličky neseda.com ale to nie je všetko. Počas interview získate aj jednu veľmi exkluzívnu informáciu, ktorú zatiaľ Michal nikde nepublikoval a mohla by vás tiež zaujímať. Viac o Mišovej práci sa dozviete na: http://www.truban.sk.

Podcast Zlatoš Family Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.