Načo sú nám diéty? Ako hovorí Petr Fořt.: “úplne k ničomu”
59:11

Načo sú nám diéty? Ako hovorí Petr Fořt.: “úplne k ničomu”

12.10.2016
RNDr. Petr Fořt, CSc. patrí k popredným českým odborníkom na výživu s 30 ročnou praxou. Za tie roky jeho pôsobenia už zažil všeličo. Peťo je nás kolega výživár, s ktorým sa stretávame na mnohých konferenciách a zároveň aj dobrý priateľ. V tomto interview sa zameriame na témy ako: prečo sú verejné diskusie medzi odborníkmi zväčša strata času, prečo akákoľvek diéta je nezmysel, prečo ho trápi stravovanie detí alebo obezita a mnohé ďalšie. Porozprávame sa aj o jeho publikačnej činnosti a ktoré tri jeho knihy by ste si mali určite prečítať. Aj vo veku 70 rokov sú jeho myseľ, telo i duch obdivuhodne funkčné a čo je najdôležitejšie, Peťo má rád humor, o čom sa presvedčíte aj v tomto interview. Želáme vám príjemné počúvanie a inšpiráciu.

Podcast Zlatoš Family Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.