Žijeme dlhšie, ale sme zdravší?
40:47

Žijeme dlhšie, ale sme zdravší?

02.05.2018
Je naša kvalita života rovnako vysoká, ako dlhovekosť, ktorá sa každé desaťročie predlžuje? Mojím hosťom je Martin Chudý, ktorý je síce profesionálny futbalový brankár, ale jeho vedomosti z oblasti optimálneho stravovania sú na úrovni svetových expertov. Z ním pripravovaného článku "Máte svoje zdravie pod kontrolou?" sme čerpali dáta o tom, ako dnešné moderné stravovanie a kultúra ovplyvňujú náš zdravotný stav. V tomto podcaste si viackrát nahlas alebo v tichosti poviete “wow - tak to je zlé”. Prečo? Pretože štatistiky zdravotného stavu najmä v našej krajine sú naozaj viac ako zlé a alarmujúce. Paradoxne však nepoznám Slováka, ktorý by nevedel, čo je to “zdravé stravovanie”. Na to sú experti všetci a tak to u nás aj, žiaľ, dopadlo.

Podcast Zlatoš Family Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.